26.02.2022 21:59 164
Шановні жителі Кобеляцької громади!
У багатьох мешканців громади виникає занепокоєння з приводу повідомлення щодо зміни напруги у електромережі о 23.30, у результаті чого можуть вийти з ладу електроприбори.
За інформацією начальника Кобеляцької філії ВАТ «Полтаваобленерго» дана інформаціє не підтверджена. Постачання електроенергії здійснюється у звичайному режимі.
Дана інформація є фейковою.
Міський голова Олександр Копелець
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Хвилина мовчання
24/06/2026
Напередодні Дня Конституції України в Центрі надання соціальних послуг відбувся патріотичний захід
24/06/2026
Головне із засідання профільних комісій
24/06/2026
Ваша думка важлива!
Усі новини