26.02.2022 16:24

Шановні жителі нашої громади!

621a38b93869e__621a07ab25d29__Слайд1.jfif

Щира подяка всім, хто долучився до збору продуктів для організації харчування роти територіальної оборони. Особливі слова вдячності працівникам освітніх закладів міської територіальної громади, діловодам Кобеляцької міської ради, всім небайдужим жителям громади, завдяки яким зібрано продукти харчування у великій кількості.

Збір продовжується.

Жителі сільських населених пунктів продукти харчування приносять у приміщення колишніх сільських рад, відповідальні особи – діловоди міської ради.

Жителі міста Кобеляки звертаються у міську раду. Контактна особа – Поцелуйко Людмила Григорівна, тел.: 099 051 13 09.

Просимо всіх небайдужих долучитись до цієї справи.

У єдності наша сила! Тільки спільним зусиллям місцевої влади та мешканців громади, без чвар і непорозумінь разом прийдемо до перемоги над ворогом.

Слава Україні!

Міський голова              Олександр Копелець