25.02.2022 17:20
Підтримка друзів із міста-побратима Зінген
![6218f36ac86a6__39a8ed65-e179-457c-8fca-dceffc75cb3f1.jpg 6218f36ac86a6__39a8ed65-e179-457c-8fca-dceffc75cb3f1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/38561/6218f36ac86a6__39a8ed65-e179-457c-8fca-dceffc75cb3f1.jpg)
Місто Кобеляки багато років поспіль підтримує дружні стосунки з містом Singen (Німеччина). За довгий період взаємовідносин встановлені міцні та дружні стосунки.
Нещодавно, на ім’я міського голови Олександра Копельця, надійшов лист від обербургоміста міста-побратима Зінген – Bernd Häusler, засновника дружніх стосунків Wilhelm Josef Waibel та координаторки зв’язки між нашими містами – Carmen Scheide.
У листах вони висловили свою стурбованість ситуацією, що склалася в Україні та висловили віру у те, що у нашій державі найближчим часом запанує мир.
Окрім того, було повідомлено, що днями біля однієї із церков м. Зінген відбулася спільна молитва за Україну. На суботу, 26 лютого, запланована акція у підтримку жителів нашого міста під назвою «За мир».
Висловлюємо щирі слова вдячності нашим друзям із міста-побратима Зінген.
Поділитись
Дізнайтеся також
27/07/2024
Шановні медичні працівники Кобеляччини!
26/07/2024
У громаді вітали медичних працівників
26/07/2024
До уваги споживачів електроенергії!
26/07/2024
Успішна кар'єра починається з освіти!
Усі новини