25.02.2022 17:20

Підтримка друзів із міста-побратима Зінген

6218f36ac86a6__39a8ed65-e179-457c-8fca-dceffc75cb3f1.jpg

Місто Кобеляки багато років поспіль підтримує дружні стосунки з містом Singen (Німеччина). За довгий період взаємовідносин встановлені міцні та дружні стосунки.

Нещодавно, на ім’я міського голови Олександра Копельця, надійшов лист від обербургоміста міста-побратима Зінген – Bernd Häusler, засновника дружніх стосунків Wilhelm Josef Waibel та координаторки зв’язки між нашими містами – Carmen Scheide.

У листах вони висловили свою стурбованість ситуацією, що склалася в Україні та висловили віру у те, що у нашій державі найближчим часом запанує мир.

Окрім того, було повідомлено, що днями біля однієї із церков м. Зінген відбулася спільна молитва за Україну. На суботу, 26 лютого, запланована акція у підтримку жителів нашого міста під назвою «За мир».

Висловлюємо щирі слова вдячності нашим друзям із міста-побратима Зінген.