25.02.2022 10:53 212
Введено комендантський час!
На території Кобеляцької міської ради вводиться комендантська година. Відповідне розпорядження підписано міським головою Олександром Копельцем згідно з Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" № 64/2022 та Закону України "Про правовий режим воєнного стану".
Комендантська година починає діяти з 25 лютого по всій території громади.
Під комендантською годиною слід розуміти заборону перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи. Введення комендантської години вимушена міра заради безпеки наших жителів.
Просимо з розумінням поставитися до цього. Місцева влада робить всі необхідні кроки заради стабілізації ситуації.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Хвилина мовчання
24/06/2026
Напередодні Дня Конституції України в Центрі надання соціальних послуг відбувся патріотичний захід
24/06/2026
Головне із засідання профільних комісій
24/06/2026
Ваша думка важлива!
Усі новини