30.09.2025 13:13 336
Кобеляцький «Лідер» зіграв в нічию та готується до наступного матчу
28 вересня 2025 року в Києві відбувся 3-й тур Чемпіонату України серед жіночих команд у групі «П». Місцева команда «ДЮСШ Поділу» приймала наших дівчат – кобеляцький «Лідер».
Гра завершилася нічиєю – 0:0. Для вихованок Руслана Сабірова цей результат є цілком задовільним, адже вони змогли відстояти важливе очко на виїзді.
Наступний тур стане важливим для нашої команди. Вже 5 жовтня 2025 року «Лідер» зіграє з командою «Маріуполь» (м. Маріуполь) у Миргороді.
Надалі всі наступні домашні ігри «Лідер» також проводитиме саме в Миргороді.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Ваша думка важлива!
24/06/2026
Увага! Тимчасове припинення газопостачання
24/06/2026
Комісія розглянула понад 70 земельних питань
24/06/2026
Хвилина мовчання
23/06/2026
Кобеляцька громада знову в жалобі…
Усі новини