24.02.2022 15:34

При Кобеляцькій міській раді створено та цілодобово діє оперативний штаб

6217894742886__b02f1320aa1ac06def54efc8d77a92a8.jpg

24 лютого відбулося засідання місцевого оперативного штабу під керівництвом міського голови Олександра Копельця.

У ході роботи засідання були прийняті рішення щодо громадського правопорядку та роботи груп швидкого реагування у складі працівників поліції та особового складу територіальної оборони на території громади.

Вжиті заходи щодо забезпечення медикаментами усіх фельдшерсько-акушерських пунктів і амбулаторій загальної практики сімейної медицини та створено резервний фонд медикаментів та медичних засобів при міській лікарні на випадок відкриття госпіталю.

Вирішено питання дислокації та забезпечення повноцінного функціонування роти територіальної оборони.

Окрім того, ініційовано створення у кожному сільському населеному пункті загонів самооборони щодо.

Кобеляцька міська рада закликає усіх жителів громади бути пильними та уважними. Звертати увагу на підозрілих людей і предмети та обов’язково повідомляти про це співробітників правоохоронних органів.