24.02.2022 07:48 240
Шановні жителі Кобеляцької громади!
Сьогодні Рада Національної Безпеки та Оборони прийняла рішення про запровадження воєнного стану на території всієї України.
Я, як голова громади, у першу чергу, звертаюся до кожного з Вас із закликом дотримуватися спокою, користуватися лише офіційною інформацією з достовірних джерел. Дотримуватись порядку та не панікувати. Без нагальних потреб не покидати домівки.
Рекомендую жителям сільських населених пунктів у разі потреби звертатися до діловодів для подальшого інформування міської ради.
Усі комунальні установи та підприємства, які діють на території громади працюють у штатному режимі.
Шкільні, дошкільні та позашкільні заклади переходять на дистанційне навчання.
Міський голова Олександр Копелець
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Напередодні Дня Конституції України в Центрі надання соціальних послуг відбувся патріотичний захід
24/06/2026
Головне із засідання профільних комісій
24/06/2026
Ваша думка важлива!
Усі новини