22.02.2022 14:16

Голосування за Кращого менеджера Полтавщини добігає кінця!

6214d3f07c704__DJxVxkBBIx79iROkFVyT7ZLdpdWFOwYzRm0Cbatc.jpg

З 15 лютого по 24 лютого поточного року триває голосування за звання «Кращий менеджер громадських бюджетів. Полтавщина». Від Кобеляцької міської територіальної громади участь у конкурсі бере Леся Калакуцька, яка працює провідним спеціалістом відділу освіти Кобеляцької міської ради, її номер 13. Тож не зволікайте, заходьте на https://smartregion.pl.ua/bm та голосуйте!

Нагадуємо, що 13 січня голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про затвердження Положення про супровід та реалізацію обласного конкурсу «Кращий менеджер громадських бюджетів. Полтавщина». З 1 лютого по 15 лютого здійснювався прийом заявок на конкурс «Кращий менеджер громадських бюджетів. Полтавщина».

Його метою є привернення уваги суспільства до важливості залучення додаткових ресурсів для розвитку громад шляхом участі в Громадських бюджетах Полтавщини та ролі проєктних менеджерів у цих процесах.