04.09.2025 15:16 357
Безпека громади – під контролем
Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради тримає на контролі питання безпеки та громадського порядку як у місті Кобеляки, так і в сільських населених пунктах громади.
Наразі у Кобеляках тривають роботи зі встановлення та підключення камер відеоспостереження. Усі вони будуть виведені на спостережний пульт до відділу поліції.
Водночас камери, які встановлені відповідно до заходів програми «Безпечна громада», підключені та працюють забезпечуючи відеонагляд по сільських населених пунктах.
Система відеоспостереження є надійним інструментом у підтриманні порядку, профілактиці правопорушень та захисті мешканців громади.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Головне із засідання профільних комісій
24/06/2026
Ваша думка важлива!
24/06/2026
Увага! Тимчасове припинення газопостачання
24/06/2026
Комісія розглянула понад 70 земельних питань
24/06/2026
Хвилина мовчання
Усі новини