21.02.2022 12:36

Звіт депутата Кобеляцької міської ради

621395763465f__Горбенко.JPG

Я, Горбенко Олександр Григорович, обраний депутатом Кобеляцької міської ради VIII скликання.

У своїй діяльності керуюся Конституцією України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", "Про звернення громадян", Регламентом роботи Кобеляцької міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутата міської ради. Підтримую політику партії "Слуга Народу".

Є членом постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та партнерських зв’язків.

Як депутат ради беру активну участь у пленарних засіданнях та засіданнях профільних постійних комісій. Засідання вказаної комісії та сесії ради відвідую постійно.

Протягом року вів активну депутатську діяльність та відстоював права виборців.

Моя робота спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців.