26.08.2025 11:04 308
Комісія розглянула звернення щодо надання одноразової матеріальної допомоги
У рамках підготовки до чергового засідання виконавчого комітету відбулося засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги на лікування. Провів засідання профільний заступник міського голови Сергій Омельченко.
У ході роботи члени комісії розглянули 12 пакетів документів, поданих жителями громади. Переважна частина звернень стосувалася лікування онкологічних захворювань, а також лікування онкохворих, які знаходяться під медичним спостереженням.
За результатами розгляду було погоджено надання матеріальної допомоги за 11 заявами. Одне звернення відхилено через невідповідність вимогам, визначеним чинним Положенням про порядок надання одноразової матеріальної допомоги.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Хвилина мовчання
24/06/2026
Напередодні Дня Конституції України в Центрі надання соціальних послуг відбувся патріотичний захід
24/06/2026
Головне із засідання профільних комісій
24/06/2026
Ваша думка важлива!
Усі новини