25.08.2025 15:10 221
Станьте героєм для когось — здайте кров!
28 серпня 2025 року з 08:30 на 2-му поверсі терапевтичного корпусу (навпроти харчоблоку) КНП «Кобеляцька міська лікарня» буде проводитись забір крові для потреб Збройних Сил України та постраждалого цивільного населення .
Просимо всіх небайдужих громадян громади донорів долучитися до здачі крові.
Деталі за телефоном: +380664220729. При собі мати: паспорт + ідентифікаційний код.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
Увага! Обробіток посівів
19/06/2026
Інформаційне повідомлення
Усі новини