18.02.2022 14:38

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Кобеляцької міської ради

620f937b007b0__1.jpg

18 лютого відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Виконавчому комітеті Кобеляцької міської ради під головуванням заступника міського голови Сергія Китайгори.

На комісії були розглянуті питання, у тому числі спірні, які потребували колегіального вирішення, зокрема: участь одного з батьків у вихованні дитини; збереження майна, права власності або права користування яким мають діти, та інші питання, пов’язані із захистом прав дітей.

У ході їх розгляду бралися до уваги умови проживання сімей, потреби дітей, відносини в сім`ї, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, забезпечення батьками належного догляду за дітьми. Також було заслухано представників сторін заявників.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні висновки, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей згідно з чинним законодавством.

620f93729ceea.jpg 620f93734a041.jpg