15.02.2022 11:43

Звіт депутата Кобеляцької міської ради

620b761a82a85__Славянський.JPG

Звіт про роботу депутата Кобеляцької міської ради Vlll скликання Слав’янського Олега Володимировича за період з листопада 2020 року по грудень 2021 року.

Я, Слав’янський Олег Володимирович, обраний депутатом Кобеляцької міської ради восьмого скликання від політичної партії «ДОВІРА», член фракції Полтавської обласної організації політичної партії «ДОВІРА».

Відповідно ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» інформую про проведену мною депутатську діяльність за звітній період.

Свої депутатські повноваження здійснюю у відповідності до вимог, передбачених Конституцією України, законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Кобеляцької міської ради восьмого скликання.

За період виконання депутатських повноважень мною проведена наступна робота:

• був присутній на всіх пленарних засіданнях сесій Кобеляцької міської ради та засіданнях постійної комісії з питань містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку та підприємництва, членом якої я є;
  • опрацьовував проєкти рішень, вносив зауваження та пропозиції до них;
  • брав активну участь у обговоренні питань, які виносились на розгляд засідань постійних комісій та пленарних засідань сесій;
  • організовував та проводив прийом громадян, зустрічі з виборцями щодо оформлення матеріальних допомог на лікування та при оформленні субсидій.

За моїми депутатськими зверненнями на прохання мешканців були виконані роботи по благоустрою міста Кобеляки, а саме:

• щебенування провулків Тамари Гриценко та Матвія Бобошка;
  • грейдерування частин вулиць Михайлівська, Гоголя, Олеся Гончара;
  • проведено ямковий ремонт вулиць Павла Загребельного, 1 Травня;
  • встановлено ліхтарі по пров.Надії, вул. Павла Загребельного;
  • відремонтовано димарі у 2-х під’їздах будинку № 6 по вул. Зінгенській;
  • встановлено вхідні двері у під’їзді по вул. Зінгенській, 4;
  • образка аварійних дерев біля будинків № 3 по вул. Покровській та № 4 по вул.Зінгенській;
  • встановлено пластикове вікно у ЗДО «Подолятко» в м.Кобеляки;
  • забезпечено дровами інваліда Нечай Г.М.

Постійно беру участь у обговоренні та вирішенні нагальних проблем мешканців громади враховуючи їх думку.