01.02.2022 11:56

61f903dc76237__Слайд1.JPG

З метою залучення громадян до участі в обговоренні кандидатури старости, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про кандидатів на старосту, забезпечення гласності, відкритості та прозорості у діяльності Кобеляцької міської ради, та на підставі рішення тринадцятої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 29.10.2021 №21 року «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости у старостинському окрузі Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області та Положення про старосту старостинського округу Кобеляцької міської ради  Полтавського району Полтавської області», відповідно до розпорядження міського голови від 01.02.2022 № 10 «Про оголошення прийому заяв на кандидатури старост старостинських округів Кобеляцької міської ради та утворення організаційного комітету з проведення громадських обговорень кандидатур старост» оголошується прийом заяв на кандидатуру:

1. старости Канавського старостинського округу Кобеляцької міської ради;
  2. старости Вільховатського старостинського округу Кобеляцької міської ради;
  3. старости Придніпрянського старостинського округу Кобеляцької міської ради;
  4. старости Світлогірського старостинського округу Кобеляцької міської ради;
  5. старости Шенгурівського старостинського округу Кобеляцької міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою.

Кандидати, які бажають взяти участь у громадському обговоренні кандидатури старости,

особисто подають такі документи:

• заява на ім’я міського голови про участь у громадському обговоренні, як кандидата на посаду старости відповідного старостинського округу;
  • копії паспорта громадянина України;
  • автобіографія;
  • згода на обробку персональних даних;

Прийом заяв буде проводитися протягом 10-ти календарних днів з 01 по 10 лютого 2022 року за адресою: м. Кобеляки, вул. Шевченка, 15/27, кабінет № 16.