27.01.2022 08:58

У Іванівці ліквідовано стихійне сміттєзвалище

61f2433fddc42__зображення_viber_2022-01-26_18-25-00-132.jpg

Кобеляцька міська рада минулого року ліквідувала несанкціоновані сміттєзвалища на території сіл: Красне, Кунівка, Лебедине, Сухе, Бродщина, Сухинівка та Лісне.

Цього тижня навантажувач займався облаштуванням території стихійного сміттєзвалища у селі Іванівка. Спецтехнікою комунального підприємства «Водоканал Плюс» було упорядковано земельну ділянку, на якій було створено несанкціоноване сміттєзвалище поряд з колишнім свинарником.

Окрім того, було упорядковано територію Іванівської загальноосвітньої школи поряд з приміщенням котельні.

Робота по благоустрою території громади із залученням спецтехніки триватиме й далі.

Шановні мешканці! Нам усім потрібно усвідомити, що стихійні сміттєзвалища – це не тільки потворне явище, а й джерело негативного впливу на довкілля, від стану якого залежить здоров’я кожного з нас.

Давайте нарешті припинемо створювати стихійні сміттєзвалища на території нашої громади.

61f2432f4208c.jpg