25.01.2022 08:09

Вітаємо з Днем народження секретаря Кобеляцької міської ради!

61ef94daaa018__колосова-750x450.jpg

Сьогодні відзначає свій День народження секретар Кобеляцької міської ради - Володимир Володимирович Жуков.

Шановний Володимире Володимировичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а роки, які попереду будуть яскравими, наповненими щасливими подіями!

Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов’ю рідних і близьких!

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!