13.01.2022 12:21

Турнір з настільного тенісу «Різдвяні зустрічі – 2022»

61dffd7c58ddc__4.jpg

На початку січня за підтримки Кобеляцької міської ради у спортивному залі ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» відбувся традиційний турнір з настільного тенісу серед дітей.

35 юних любителів «маленької ракетки», які представляли Полтаву, Нові Санжари, Козельщину, Смілу та Кобеляки  змагалися у двох вікових категоріях.

Серед хлопців 2008-2009 років народження місця розподілилися наступним чином: І та ІІ місця отримали гравці з Козельщини – Роман Гордієнко та Назар Брижань, ІІІ місце здобув – Олександр Лазар з Полтави.

У віковій категорії серед юнаків 2010 року народження та молодші кращим став новосанжарівець – Олексій Фріцкел, другу сходинку п’єдесталу посів наш земляк – Ярослав Царичанський, третім став також спортсмен з Нових Санжар – Ілля Святелик.

Серед дівчат 2008-2009 років народження кращою виявилася Анастасія Гончар з Козельщини, зовсім трішки не вистачило до перемоги у турнірі кобелячанці Анні Білій, яка стала другою, третє місце зайняла Альбіна Козакова з Козельщини.

Не було рівних серед дівчат 2010 року народження та молодших вихованкам місцевого тренера Бориса Андронова – Юлії Коваленко та Анні Смірновій, які посіли перше та друге місця відповідно. Замкнула трійку лідерів Уляна Горобець із Сміли.

Усі призери турніру були нагородженні грамотами, медалями та цінними призами.

61dffd6093480.jpg 61dffd68e52d1.jpg 61dffd6ba9d39.jpg 61dffd6dbe1cd.jpg