Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

13.01.2022 12:21

Турнір з настільного тенісу «Різдвяні зустрічі – 2022»

На початку січня за підтримки Кобеляцької міської ради у спортивному залі ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» відбувся традиційний турнір з настільного тенісу серед дітей.

35 юних любителів «маленької ракетки», які представляли Полтаву, Нові Санжари, Козельщину, Смілу та Кобеляки  змагалися у двох вікових категоріях.

Серед хлопців 2008-2009 років народження місця розподілилися наступним чином: І та ІІ місця отримали гравці з Козельщини – Роман Гордієнко та Назар Брижань, ІІІ місце здобув – Олександр Лазар з Полтави.

У віковій категорії серед юнаків 2010 року народження та молодші кращим став новосанжарівець – Олексій Фріцкел, другу сходинку п’єдесталу посів наш земляк – Ярослав Царичанський, третім став також спортсмен з Нових Санжар – Ілля Святелик.

Серед дівчат 2008-2009 років народження кращою виявилася Анастасія Гончар з Козельщини, зовсім трішки не вистачило до перемоги у турнірі кобелячанці Анні Білій, яка стала другою, третє місце зайняла Альбіна Козакова з Козельщини.

Не було рівних серед дівчат 2010 року народження та молодших вихованкам місцевого тренера Бориса Андронова – Юлії Коваленко та Анні Смірновій, які посіли перше та друге місця відповідно. Замкнула трійку лідерів Уляна Горобець із Сміли.

Усі призери турніру були нагородженні грамотами, медалями та цінними призами.