13.01.2022 11:52

Мальцеву Леоніду Михайловичу – 75

61dff6a23e9bd__3.jpg

Сьогодні, 13 січня, свій 75-й день народження відзначає корінний житель м. Кобеляки – Мальцев Леонід Михайлович.

З цієї приємної нагоди, від імені міського голови Олександра Копельця, ювіляра привітали заступник міського голови Сергій Китайгора та керуюча справами (секретар) Виконавчого комітету Олена Постольник.

Посадовці зичили Леоніду Михайловичу міцного здоров’я, оптимізму, любові і поваги від рідних, довголіття і всіх земних благ та вручили імениннику Почесну грамоту та квіти.

Довідково:

Мальцев Леонід Михайлович – щира, турботлива, добра, безкорисна людина, яка готова завжди прийти на допомогу. А ще він є одним із засновників місцевого свята «День млина», яке щороку відбувається на березі річки Ворскла. Саме він популяризує історію нашого міста та зберігає теплі спогади про нього.

61dff6918bf1a.jpg 61dff6953b2c9.jpg