10.03.2025 11:21 194
Із засідання комісії ТЕБ та НС
На засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було розглянуто питання щодо епідемічної ситуації в закладах освіти громади, а також заходів із запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах.
З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби комісія рекомендувала директорам закладів освіти приймати рішення щодо режиму роботи навчальних закладів залежно від рівня захворюваності та відвідуваності.
У зв’язку з підвищенням середньомісячної температури та недостатньою кількістю опадів почастішали випадки виникнення пожеж. З метою запобігання надзвичайним ситуаціям комісія рекомендувала посилити контроль за дотриманням правил пожежної безпеки та проводити профілактичну роботу серед населення. Важливо суворо дотримуватися всіх протипожежних норм і не допускати виникнення пожеж, які можуть завдати значної шкоди навколишньому середовищу та громаді в цілому.
Протокол засідання
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Увага! Тимчасове припинення газопостачання
24/06/2026
Комісія розглянула понад 70 земельних питань
24/06/2026
Хвилина мовчання
23/06/2026
Кобеляцька громада знову в жалобі…
Усі новини