05.01.2022 15:32

Температурний режим у навчальних закладах міста дотримується

61d59dd26120e__6.jpg

Сьогодні, 05 січня, за дорученням Кобеляцького міського голови Олександра Копельця секретар ради Володимир Жуков, начальник Відділу освіти міської ради Наталія Коваль, депутат міської ради Василь Фещенко та начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Олександр Постольник перевірили дотримання температурного режиму у дошкільних освітніх закладах та закладах загальної середньої освіти міста Кобеляки.

На сторінках Тижневика Ехо від 29.12.2021 року була опублікована стаття «На вулиці – мінус 7, у дитсадку – плюс 13», у якій йшла мова про недотримання температурного режиму у дошкільному підрозділі «Подолятко», який діє при ОЗ «Кобеляцький ліцей № 1». Щоб переконатись у тому, що температурний режим у навчальних закладах міста дотримується належним чином, міський очільник без попередження вирішив комісійно оглянути їх.

Під час перевірки у групах дошкільного навчального закладу № 2 «Золотий півник» та у дошкільному підрозділі «Подолятко» було зафіксовано температуру 17-18о С. У дошкільному навчальному закладі № 1 «Світлячок», який є найтеплішим, температура по групах становила 20-22о С.

Температура у загальноосвітніх закладах по аудиторіях становить 17-18о С, по коридорах – 16о С. Такий температурний режим підтримується під час зимових канікул. За кілька днів до початку навчання котельні будуть переведені на повний режим опалення. А це означає, що учні розпочнуть навчання у теплих класах.

По завершенні інспектування директорам навчальних закладів рекомендовано контролювати дотримання температурного режиму, відповідальним за газове опалення – регулювати температуру на газових пристроях, щоб перебування дітей у садочках та школах було комфортним.

Окрім того, було наголошено на недопущенні економії газу та альтернативного виду палива для унеможливлення у подальшому випадків зниження температури у навчальних закладах громади.

Найближчим часом комісія здійснить аудит по всіх навчальних закладах Кобеляцької міської ради.

Питання контролю за роботою дитячих садочків, шкіл та лікарень знаходиться під постійним контролем міської влади. Якщо надходять скарги від батьків, працівників чи громадян, то вони в обов’язковому порядку перевіряються і, якщо є проблема, то вона вирішується.

61d59d8b821b2.jpg 61d59d8bb83d6.jpg 61d59d9a9aaa0.jpg 61d59da800354.jpg 61d59da80632c.jpg 61d59da86b40e.jpg