29.12.2021 11:01

Проводяться роботи з розчищення снігу на дорогах громади

61cc23cd4d988__зображення_viber_2021-12-29_10-14-50-065.jpg

У зв’язку з погіршенням погодних умов взимку виникає потреба у розчищенні доріг та вулиць громади.

Забезпечує цю функцію ККП «Водоканал Плюс», у користуванні якого 7 одиниць техніки.

За будь-яких умов, в першу чергу, необхідно забезпечити доступ до об’єктів соціальної сфери: шкіл, садочків, амбулаторій тощо. Тож зрозуміло, що спершу техніка спрямована на вулиці, де розташовані вказані об’єкти та на вулиці, по яких проходить рух маршрутних транспортних засобів. Техніка по місті працює другий день поспіль.

Ми вдячні за надану допомогу по розчищенню сільських населених пунктів фермерам та приватним сільськогосподарським підприємствам, які працюють на території громади і в чиїй власності є відповідна техніка. Техніка по розчищенню вулиць та доріг місцевого значення працює другий день поспіль.

Приємно відзначити, що у даному питанні ми працюємо скоординовано та злагоджено на добробут нашої громади.

Окрім того, прохаємо жителів зберігати спокій та проявляти терпіння у цій ситуації, адже територія Кобеляцької громади велика, техніка одночасно не може з’явитися у кількох місцях.

Давайте бути взаємно ввічливими і допомагати один одному в екстрених ситуаціях!

61cc23b5759c2.jpg