29.12.2021 09:20

Кобеляцькі футзалістки у складі збірної команди Полтавської області закінчили рік впевненою перемогою

61cc0bb8bd656__lider.jpg

Днями у м. Київ відбувся матч п’ятого тур Вищої ліги Чемпіонату України серед жіночих команд з футзалу, група «С». У складі збірної команди Полтавської області «Лідер – Збірна Полтавської області» (далі «Лідер-ЗПО») змагалися старші дівчата команди «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ.

Кобеляцькі футзалістки зустрічались з командою ЖФК «Енергія-НУХТ», рахунок гри 9:4 на користь команди «Лідер».

Закінчилось перше коло змагань, маємо чудовий результат – перше місце у своїй групі. Попереду друге коло змагань, яке розпочнеться у кінці січня 2022 року.

До фіналу потраплять дві команди з групи, всього змагається 15 команд у трьох групах.