28.12.2021 13:26

Відбулося засідання опікунської ради

61caf45245bc1___MG_1111.JPG

Питання призначення опікунства над недієздатними повнолітніми особами були розглянуті на засіданні опікунської ради, яке відбулося сьогодні, 28 грудня 2021 року.

У засіданні взяли участь заступник міського голови, голова опікунської ради Сергій Китайгора, члени опікунської ради та фахівці профільних структурних підрозділів міської ради.

Відповідно до покладених завдань, опікунська рада забезпечує соціальний захист повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки, недієздатних осіб, їх особистих, майнових, житлових прав та інтересів.

Відтак, у ході засідання, вивчивши усі обставини справ та наявність необхідних документів, члени опікунської ради ухвалили рішення щодо:

- призначення помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати права та виконувати обов’язки;

- призначення опікуна над недієздатними особами;

- скасування рішення суду про визнання особи недієздатною та поновлення дієздатності;

- захисту майнових прав недієздатних осіб.

61caf44c0ab72.jpg