16.12.2021 08:43 178
Вакцинація від СOVID-19
Адміністрація КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» повідомляє, що 15.12.2021р. зроблено 76 вакцинацій від COVID-19. Станом на 16.12.21р. загальна кількість щеплених осіб 9 086. Отримали дві дози 8 139 особи.
Станом на 16.12.2021 року в територіальній громаді Кобеляцької міської ради, за весь період моніторингу захворюваності – 1 747 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19.
15.12.21р. по КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» зареєстровано 12 випадків захворюваності на COVID-19.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Ваша думка важлива!
24/06/2026
Увага! Тимчасове припинення газопостачання
24/06/2026
Комісія розглянула понад 70 земельних питань
24/06/2026
Хвилина мовчання
Усі новини