15.12.2021 16:08

Комунальники продовжують прибирати стихійні сміттєзвалища

61b9f6f587e14__зображення_viber_2021-12-15_13-11-28-894.jpg

Сьогодні за межами села Бродщина спецтехнікою комунального підприємства «Водоканал плюс» упорядковано стихійні сміттєзвалища, які знаходилися на території колишніх хімічних складів.

Вкотре звертаємося до жителів Кобеляцької громади: укладайте угоди на поводження з побутовими відходами з комунальним підприємством «Водоканал плюс». Вартість послуги на вивіз сміття з розрахунку на одного мешканця будинку в місяць – 14 гривень.

Закликаємо всіх не бути байдужими, дотримуватися елементарних санітарних норм та не викидати сміття у не відведених для цього ділянках. Адже стихійні сміттєзвалища не тільки створюють занедбаний вигляд, а й є джерелом негативного впливу на довкілля, від стану якого залежить здоров’я кожного з нас.