14.12.2021 16:34

Прибирання стихійних сміттєзвалищ на території Кобеляцької міської територіальної громади продовжується

61b8ab6f172a4__1.jpg

Зазвичай, особи, що викидають відходи на несанкціоновані сміттєзвалища, невідомі. Відповідальність за безпечне поводження з відходами та ліквідація несанкціонованих і неконтрольованих звалищ на територіях населених пунктів покладається на органи місцевого самоврядування.

Крім того, до повноважень органів місцевого самоврядування також належить забезпечення ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів, у разі, якщо вони знаходяться за межами населених пунктів.

Сьогодні силами комунального господарства «Водоканал плюс» було облаштовано несанкціоновані сміттєзвалища за межами сіл Сухинівка та Лісне.

В котре наголошуємо, що саме стихійні сміттєзвалища є одним з основних джерел забруднення навколишнього середовища, від якого страждають, як люди, так і тварини й рослини, а також страждатимуть майбутні покоління.

Сподіваємося, що мешканці громади належним чином оцінять проведену роботу та будуть менше засмічувати відходами довкілля.

61b8ab6b87743.jpg