13.12.2021 11:38

У селі Мартинівка нещодавно завершились роботи по облаштуванню нових вуличних тренажерів

61b7147e631c9__1.jpg

Функціонування спортивного майданчика з вуличними тренажерами – вимога сучасності. Саме тому нещодавно на території села Мартинівка було встановлено вуличні тренажери. З міського бюджету на вказані цілі виділено кошти в сумі 400 тис. грн.

Спортивне обладнання вдало поєдналося з дитячим майданчиком на центральній вулиці. Хоч кількість людей, які там проживають, невелика, вони вболівають за своє село, переймаються його проблемами та спільно з міською радою їх вирішують.

Сподіваємося, що тепер мешканці будуть віддавати перевагу заняттям спорту та зміцнюватимуть своє здоров’я. Тренажерами можуть вільно користуватися всі охочі: від малого до великого.

Створення сучасного спортивно-оздоровчого майданчика сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення.

61b7147acbcb2.jpg