10.12.2021 10:29

Ігровий майданчик для малечі Придніпрянського

61b30ffde57e9__1.jpg

Гарний подарунок отримали найменші жителі села Придніпрянське – на території дитячого садочка «Сонечко» встановили новий дитячий ігровий майданчик – старий доукомплектували новими позиціями: барвистою гойдалкою, каруселями, гіркою та ін.

Цього року це вже другий дошкільний освітній заклад, який отримав ігрові майданчики. До цього шість комплектів було встановлено у садочку «Світлячок» м. Кобеляки.

Крок за кроком Кобеляцька міська рада впорядковує територію у наших населених пунктах та облаштовує нові місця для дитячого дозвілля.

Питання встановлення ігрового майданчика на території дошкільного освітнього закладу було обговорено під час зустрічі жителів села Придніпрянське з міським головою Олександром Копельцем.

61b7039e98177.jpg 61b7039ea32db.jpg