Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

10.12.2021 09:19

Кобеляцькі рукоборці зайняли призові місця на Чемпіонаті світу

З 29 листопада по 3 грудня у місті Бухарест (Румунія) відбувся Чемпіонат світу з армреслінгу 2021.

У змаганнях було зареєстровано понад 1000 учасників з більш ніж 46 країн. До складу збірної України увійшло 89 рукоборців у різних категоріях та 37 паралімпійців. Серед представників Полтавщини було четверо паралімпійців, двоє з них – кобелячани, та 15 спортсменів, з яких 12 теж жителі кобеляцької громади. Спортсмени з Полтавщини вибороли одинадцять нагород різного ґатунку.

Переможцями та призерами стали:

Людмила Деменко зайняла 1 місце серед жінок, змагалася на обидві руки (спортсменка з порушенням зору);

Дарина Татарко зайняла 2 місце, змагалася на ліву руку;

Сергій Варич зайняв 2 місце, змагався на праву руку (спортсмен з порушенням зору);

Софія Китаста зайняла 3 місце, змагалася на праву руку;

Руслана Кулик зайняла 2 місце, змагалася на обидві руки та зайняла 3 місце на праву руку у категорії «жінки». До речі, Руслана зробила найбільший внесок у загальний результат збірної України. Вона виграла три нагороди та виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Найбільше очок команді збірної України принесли паралімпійці.

Окрім того, на Чемпіонат світу їздили Артем Кравченко, Вадим Деменко, Володимир Литвин, Анна Кулигіна, Софія Китаста, Вероніка Гречана, Катерина Скорик, Леся Варич. Усі вони ввійшли у десятку кращих.

Перше загальнокомандне місце зайняла команда Казахстану, друге – Туреччини, третє – Росії. За кількістю балів Україна – на четвертому місці, за олімпійською системою (за кількістю золотих нагород) – на шостому.

До змагань спортсменів готував тренер Кобеляцької школи армреслінгу – Артем Письмак.