28.10.2024 11:57

Запобігання та протидія домашньому насильству

474d065f-c98d-4ff3-b023-cc44fae4ae17.jpg

У Полтавському районному відділі №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Полтавській області відбулася робоча зустріч у форматі круглого столу на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству». Участь у заході взяли завідувачка відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Центру надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради Тетяна Панасенко, завідувачка сектору Кобеляцького бюро правової допомоги Ілона Бобрищева та начальниця Полтавського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» Олена Береза.

Під час зустрічі обговорювалися практичні аспекти реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», акцентуючи на нагальній потребі у зміцненні міжвідомчої взаємодії та визначенні чітких алгоритмів для реагування на випадки насильства. Учасники розглянули проблеми, які виникають у процесі запобігання та протидії домашньому насильству, а також наголосили, що лише за умов скоординованої та злагодженої співпраці відповідних служб та установ Кобеляцької міської громади можна ефективно протистояти цьому явищу.