07.12.2021 08:10

Результати з міні-футболу на призи міського голови

61aefd2f9497e__Слайд1.JPG

04-05 грудня на місцевому міні-футбольному майданчику зі штучним покриттям, що знаходиться у парку ім. Богдана Хмельницького відбулися ігри чемпіонату та першості з міні-футболу Кобеляцької міської ради серед любительських команд на призи міського голови сезону 2021-2022 років.
Відкривали ігровий день команди з Озір та сухинівська «Стріла», де зафіксовано результат – 4:0 на користь «Озір».

Наступними виявляли сильнішого «Оріль» з Канав та царичанська «Свобода». У напруженій боротьбі з рахунком – 6:4 перемогу святкували гості з Царичанки.

«Озера» у третьому протистоянні дня не змогли здолати молодих футболістів місцевого колективу «КЛФ», поступившись їх з рахунком – 2:3.
У заключному матчі суботи кобеляцький «Граніт» впевнено переміг підгорянський «Прапор» з рахунком – 3:0.

Наступного вихідного дня відбулися два матчі чемпіонату, де зафіксовано такі результати: «Водник» - «Козельщина» – 1:2 та «Іванівка» - «Урожай» – 4:3.

Турнірна таблиця