23.10.2024 10:00

Розпочалося голосування за Шкільний бюджет участі

20c8896b-90c2-4095-b4b7-397239bd8390.jpg

Нагадаємо, що цього року до участі подано проєкти від трьох навчальних закладів:

1. Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара – проєкт №16 «Створюємо комфортний простір шкільної їдальні»
  2. Шенгурівський ліцей – проєкт №15 «MY SPORT DREAM»
  3. Дашківський ліцей – проєкт №105 «Комфорт та гігієна: модернізація санітарних кімнат Дашківського ліцею».

Важливо, що голосувати можуть не лише учні, а й жителі громади. Кожен може підтримати три проєкти. Спільне об'єднання зусиль стане ключем до перемоги!

Голосування триватиме з 23 жовтня до 7 листопада на платформі smartregion.pl.ua. Також долучитися до голосування можна за допомогою телефону, налаштувавши чатбот «Свої» можна через Q-код Телеграм або Вайбер у нижньому меню на сайті.

Не забудьте проголосувати, щоб підтримати дитячі ініціативи та допомогти розвивати школи Кобеляцької громади!