16.10.2024 16:46

Головне із засідання профільних постійних комісій

6e366b99-474f-417d-8a82-52b02f52664b.jpg

Сьогодні, 16 жовтня, під головуванням Таміли Шевченко пройшло спільне засідання профільних постійних комісій, на якому розглядалися важливі для розвитку громади питання.

Члени комісій підтримали Програму забезпечення діяльності Місцевої пожежної команди № 2 села Озера на наступні роки. Заходами програми передбачається фінансування та зміцнення матеріально-технічної бази для забезпечення належного рівня протипожежної безпеки в громаді.

Депутати погодили внесення змін до програми фінансування Регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський». Зміни передбачають виділення коштів на виплату заробітної плати працівникам природоохоронної установи. Крім того, були підтримані зміни до Програми розвитку цивільного захисту, які включають виділення коштів на розробку проєктно-технічної документації для побудови системи централізованого оповіщення Кобеляцької громади.

Також депутати підтримали Положення про проведення конкурсу на посаду начальника Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради. Цей документ забезпечить прозорість та відкритість призначення керівника управління, а також підвищить ефективність управлінської діяльності в структурному підрозділі, який буде утворено.

Щодо комунальної власності, то депутати підтримали питання, які забезпечать ефективне використання комунального майна та нададуть можливість отримувати додаткові кошти від його оренди.

Члени профільних комісій підтримали звернення депутатів Кобеляцької міської ради до Кабінету Міністрів України з проханням поліпшити умови перебування військовослужбовців у лікарнях під час лікування та реабілітації.

Окрім того, було додатково розглянуто питання передачі комунальному підприємству «Водоканал Плюс» потужного генератора, який забезпечуватиме стабільну роботу водопровідної системи в разі тривалого відключення електроенергії.

Усі розглянуті питання рекомендовані для подальшого розгляду на черговому засіданні сесії міської ради.

a2e34b24-34f2-4889-a048-93e5d0b6f31d.jpg a1c75f72-6a5f-4c79-ab2f-880170826ef4.jpg 69209f8a-40eb-44d6-8cc3-d7bf78d79f4e.jpg