16.10.2024 13:47

Зупинимо торгівлю людьми: обізнаність і допомога кожному

fee5b085-33fd-4db4-851d-35a2f019aef6.jpg

18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми - нагадування про серйозність цієї проблеми та необхідність об'єднання зусиль для її подолання. Це стосується як боротьби зі злочинцями, так і надання допомоги постраждалим та проведення профілактичних заходів.

У рамках цієї події 15 жовтня фахівці із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради провели інформаційну кампанію серед жителів Озерянського та Підгорянського старостинських округів.

Жителів громади закликали не мовчати про випадки торгівлі людьми та насильства, не приховувати такі злочини. Фахівці надали поради щодо дій у разі, якщо людина стала свідком чи жертвою таких ситуацій, розповіли, куди звертатися за допомогою і підтримкою.

Мешканцям також роздали інформаційні матеріали, зокрема листівки й буклети на тему: «Комплексна допомога постраждалим від експлуатації та насильства» та «Пропонують житло?».