14.10.2024 15:48

Шановні мешканці громади!

05d3f326-8bee-4949-9770-07d7f7a67567.jpg

Рішенням п'ятдесят третьої сесії Кобеляцької міської ради було ухвалено Положення про місцеві ініціативи. Цей документ відкриває нові можливості для кожного з вас, адже він надає реальний інструмент для участі в управлінні та розвитку нашої громади.

Місцеві ініціативи – це механізм, за допомогою якого жителі можуть запропонувати свої ідеї та проєкти для вирішення актуальних проблем, розвитку інфраструктури, поліпшення екологічної ситуації, підтримки освіти, культури, спорту та інших важливих сфер життя. Головне – ви можете впливати на рішення, які безпосередньо стосуються нас і нашої громади.

Що це означає?

• Ви можете ініціювати проєкти, які вважаєте важливими для розвитку громади.
  • Разом з однодумцями, обговорювати ідеї, знаходити підтримку серед жителів та подаєте їх на розгляд міської ради.
  • Після розгляду та схвалення, ваші ініціативи можуть бути реалізовані за участю органів місцевого самоврядування.

Це чудова можливість проявити активну громадянську позицію, запропонувати реальні зміни та зробити свій внесок у поліпшення умов життя в нашій громаді. Будьте активними, ініціюйте зміни та разом зробімо нашу громаду ще кращою!