04.12.2021 22:21

Привітання міського голови з Міжнародним Днем волонтера

61abcdd6e75b3__mignarodniy-den-volontera-vitannya-miskogo-golovi-2020.png

Сьогодні волонтерство тісно увійшло у наше повсякденне життя і є важливою складовою громадянського суспільства. Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду.

5 грудня увесь світ відзначає Міжнародний день волонтера. В умовах, коли на нашу землю прийшла біда, волонтери не лише збирають кошти, купують амуніцію і все необхідне, а також, не зважаючи на смертельну небезпеку, доставляють все необхідне нашим військовослужбовцям на передову. Цей день є святом кожного, хто долучився до спільної справи.

Прийміть щиру подяку за чуйність і незламну віру у свій народ, за бажання допомагати усім, хто опинився у скрутних обставинах.

Нехай кожен добрий вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують Вам добром і повагою. Бажаю Вам здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

З повагою -

Кобеляцький міський голова                                                             Олександр Копелець