03.12.2021 08:21 185
Вакцинація від СOVID-19
Адміністрація КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» повідомляє, що 02.12.2021р. зроблено 130 вакцинацій від COVID-19. Станом на 03.12.21р. загальна кількість щеплених осіб 8746. Отримали дві дози 7736 осіб.
Станом на 03.12.2021 року в територіальній громаді Кобеляцької міської ради, за весь період моніторингу захворюваності – 1669 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19.
02.12.21р. по КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» зареєстровано 1 випадок захворюваності на COVID-19.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Хвилина мовчання
25/06/2026
Увага! Обробіток посівів
Усі новини