27.09.2024 09:30

Гостинна держава в смартфоні

17c976d9-3509-4b08-9f03-3683c5ad8e0c.jpg

Гостинна держава в смартфоні🫂 Посвідки на постійне та тимчасове проживання назавжди в Дії

Цифровізація щодня підкорює нові вершини — упроваджує високу якість надання держпослуг. Так, деякі сервіси в Дії спочатку проходять як експеримент на рівні нормативно-правової бази. Уряд дивиться на результати — і визнає експеримент успішним чи ні.

Посвідки на постійне / тимчасове проживання в Дії — це успішний експеримент, тож відтепер е-посвідки доступні в Дії на постійній основі. Сьогодні Уряд ухвалив відповідну постанову.

Цей документ — турбота про іноземних друзів України, бо:

✏️не потрібно носити фізичну картку — вона завжди в смартфоні

✏️можна створювати Дія.Підпис і користуватися державними послугами онлайн

Так резиденти України користуються сервісами Дії, забирають посилки, подорожують країною, отримують послуги в кілька кліків.

Тож бетонуємо цифрові зміни — і робимо життя іноземців зручнішим в Україні.

Щоб усі почувалися як удома✨

Послуга реалізована Мінцифрою спільно з Міністерством внутрішніх справ України, Державною міграційною службою України та Державною податковою службою України