02.12.2021 15:52

Комунальна служба продовжує прибирати стихійні сміттєзвалища

61a8cfba358e1__3.jpg

2 грудня за допомогою спецтехніки приведено у належний санітарний стан несанкціоновані сміттєзвалища у селах Сухе та Лебедине.

Прибрано сміттєзвалище та впорядковано територію складських приміщень і будівлі колишнього току, що знаходяться за межами села Лебедине.

Також був наведений лад поряд з автобусною зупинкою у селі Сухе.

Працівники комунального підприємства «Водоканал Плюс» продовжуватимуть і надалі ліквідовувати стихійні сміттєзвалища на території громади.

Закликаємо мешканців не бути байдужими, дотримуватися елементарних санітарних норм та не викидати сміття у не відведених для цього місцях. Адже стихійні сміттєзвалища, які ми самі робимо, не тільки створюють занедбаний вигляд, а і є джерелом негативного впливу на довкілля.

Вкотре звертаємося до жителів Кобеляцької громади: укладайте угоди на поводження з побутовими відходами з комунальним підприємством «Водоканал Плюс». Вартість послуги на вивіз сміття з розрахунку на одного мешканця будинку в місяць становить 14 грн.

61a8cfb0f37e8.jpg 61a8cfb0f3941.jpg 61a8cfb48c08b.jpg