22.09.2024 17:26

Разом за чистоту: Кобеляцька громада долучилася до Всесвітнього дня прибирання

1d5f810b-fe64-43e6-bd71-16c9b25736e6.jpg

Працівники структурних підрозділів Кобеляцької міської ради, комунальних підприємств, закладів освіти, культури та охорони здоров’я громади активно долучилися до Всесвітнього дня прибирання, який щорічно відзначається у вересні та об’єднує мільйони людей у всьому світі для збереження чистоти нашої планети.

У нашій громаді було обрано різні локації для впорядкування: прибирали прилеглі території, парки, місця масового відпочинку, берегову зону та інші громадські простори. Особливо приємно, що до акції активно залучилися і діти.

Керівництво місцевої влади щиро дякує всім учасникам Всесвітнього дня прибирання за їхнє відповідальне ставлення до навколишнього середовища. Завдяки вашим зусиллям наша громада стала чистішою та охайнішою!