Полтавська область, Полтавський район

17.09.2024 13:52

Результати спартакіади до Дня фізичної культури та спорту

14 вересня на міському стадіоні «Колос» відбулася традиційна спартакіада Кобеляцької міської ради з нагоди Дня фізичної культури та спорту серед команд колективів фізкультури.

До програми спартакіади увійшли змагання з легкої атлетики (естафета 4×100), підтягування, настільний теніс, пляжний волейбол, шашки, армреслінг та перетягування каната.

У спартакіаді взяли участь 11 команд Кобеляцької міської ради, зокрема з сіл: Вільховатка, Дашківка, Іванівка, Павлівка, Придніпрянське, Світлогірське, Шенгури, Канави, Мідянівка, Сухинівка, а також колектив професійного аграрного ліцею.

В естафеті 4×100 перемогли спортсмени аграрного ліцею з результатом 52,3 секунди, друге місце зайняла команда з Мідянівки (53,3 сек.), а третє-четверте місця з однаковим результатом 53,6 секунд розділили Вільховатка та Павлівка.

У підтягуванні командну перемогу здобула команда з Придніпрянського (36 разів), друге місце посіла команда з Шенгурів (35 разів), третє – Канави (33 рази).

У змаганнях з армреслінг переможцями стали спортсмени з Сухинівки, друге місце вибороли представники Шенгурів, а третє місце – команда аграрного ліцею.

Змагання з настільного тенісу проводилися у спортивному залі ОЗ «Кобеляцький ліцей №1». Перше місце вибороли тенісисти аграрного ліцею, друге – спортсмени з Павлівки, а третє – представники з Вільховатки.

Переможцем у змаганнях з шашок став Микола Щеглов (Вільховатка), срібло здобув Анатолій Сай (Дашківка), а бронзу – Володимир Лебедєв (Придніпрянське).

У пляжному волейболі, що проходив на місцевому пляжі «Золотий», перемогу здобули волейболісти з Іванівки, друге місце посіла команда з Придніпрянського, а третє – команда з Сухинівки.

В найемоційніших змаганнях з перетягування каната перемогли богатирі з Вільховатки, які у фіналі здолали команду аграрного ліцею (друге місце), третє – виборола команда з Сухинівки.

За підсумками спартакіади чемпіонами стали спортсмени з Вільховатки, набравши 69,5 очок, друге місце посіла команда аграрного ліцею (68 очок), а третє – колектив з Шенгурів (63 очки).

Переможці та призери в особистих і командних заліках були нагороджені грамотами, медалями та кубками. Перші шість команд отримали також 5 футбольних і 1 волейбольний м'ячі.

Гарного настрою та позитивних емоцій спартакіаді та її учасникам додали виступи художніх колективів Центру культури і дозвілля Кобеляцької міської ради.