16.09.2024 09:25

Чергове засідання міської ради: понад 100 питань на порядку денному

c121dde0-a990-4960-8288-2bcc22fd1b48.jpg

На черговій сесії Кобеляцької міської ради, яку провів виконуючий повноваження міського голови - секретар міської ради Василь Кіптілий, було розглянуто понад 100 питань, які стосувалися життєдіяльності громади.

Засідання розпочалося хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих військових і цивільних, які стали жертвами російської агресії. Після цього депутати затвердили порядок денний і розпочали обговорення питань.

Одним із найгостріших було питання щодо придбання земельної ділянки на території колишнього асфальтобетонного заводу для облаштування сортувального пункту. Метою цього рішення є створення ефективної системи збору, сортування та вивезення сміття, що є надзвичайно важливим для громади.

Під час тривалого обговорення депутати висловлювали різні думки щодо доцільності придбання саме цієї ділянки. Особливе занепокоєння висловили жителі сіл Сухинівка та Лісне, які були присутні на засіданні й виступили проти розміщення сортувального пункту на запропонованому майданчику.

Представники міської влади, звертаючись до жителів Сухинівського старостинського округу, запевнили, що ділянка буде обладнана огорожею, а на її території встановлять сортувальну лінію, придбану міською радою. Крім того, сміття вивозитиметься регулярно, що допоможе уникнути його накопичення.

У результаті голосування більшість депутатів підтримала це рішення. Тепер основне завдання влади – переконати громаду, що облаштований майданчик допоможе уникнути хаотичного накопичення відходів, сприятиме збереженню довкілля та не завдасть шкоди здоров’ю місцевих жителів.

Крім того, депутати ухвалили рішення про реорганізацію кількох фельдшерсько-акушерських пунктів, перетворивши їх на пункти медичного базування.

Також було прийнято рішення про надання житла молодим лікарям. Для цього виділено квартиру, що перебуває у комунальній власності міської ради.

На сесії також було розглянуто та прийнято низку земельних питань.

Наприкінці засідання перед депутатами виступила консультантка з ментального здоров’я Олена Дундюк, яка працює в межах проєкту «Ти як?». Вона коротко розповіла про важливість психологічної підтримки в умовах війни та наголосила, що співпраця між громадою, органами влади та фахівцями з ментального здоров’я є ключовим фактором у подоланні викликів цього часу.

Відеозапис пленарного засідання можна переглянути на YouTube-каналі Кобеляцької міської ради за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=lhBR6sM6x0M

5c70a757-54cb-4c49-82ba-b8b2760465e7.jpg 6bf228d3-0e64-42f3-81c7-564de5994424.jpg 5b8286e3-ee07-4c2b-a72d-ef559b138130.jpg b727132b-886a-45ff-bec5-e8ca31c20913.jpg