15.09.2024 16:02

Кобеляцька громада провела в останню путь загиблого Героя

7aab0ae6-2cb0-4514-af90-bd82e6197739.jpg

Сьогодні жителі міста Кобеляки зі сльозами на очах провели в останню путь свого земляка, 46-річного Валерія Левченка. Кобелячани зустрічали траурну ходу «живим коридором» – стоячи на колінах. Церемонія поховання загиблого воїна відбулася на місцевому цвинтарі.

Попрощатися з Валерієм і вшанувати його світлу пам'ять прийшли десятки місцевих жителів, друзі, однокласники, представники міської влади та духовенства.

Прозвучали прощальні промови, слова підтримки та вдячності рідним. Синьо-жовтий прапор було передано матері Героя. Схилені в скорботі голови присутніх стали символом поваги та шани до полеглого воїна, який іде у вічність, але назавжди залишиться в серцях кожного з нас.

Герої не вмирають! Вони продовжують жити серед нас.

Довідка:

Левченко Валерій Олександрович народився 4 серпня 1978 року. Закінчив колишній НВК №1, нині ОЗ «Кобеляцький ліцей №1». Після школи здобув професію тракториста-водія в Кобеляцькому професійному ліцеї.

Валерій був люблячим сином, надійним братом і відданим товаришем. Він добре ладнав з деревом, цю майстерність перейняв від батька, тож деякий час працював оператором верстата в ТОВ «Зоря». Валерій був добрим, щирим і надійним, завжди готовим прийти на допомогу.

У 2024 році його було призвано по мобілізації, і він пішов захищати рідну Батьківщину. На жаль, 8 вересня 2024 року, під час виконання обов'язків по захисту рідної землі, Валерій загинув внаслідок обстрілу з боку противника.

231927b9-6fb2-4911-b2e2-4eebad3b95a9.jpg