14.09.2024 13:02

Дорогі спортсмени, тренери, вчителі фізичної культури та всі, хто любить спорт!

f90ee994-91f3-45a6-aaed-61db5c612425.jpg

Щиро вітаю вас із Днем фізичної культури та спорту! Це свято об’єднує всіх, хто обирає активне життя, прагне досягати нових вершин і вірить у силу здорового тіла та духу. Спорт допомагає нам ставати кращими, сильнішими, виховує характер і згуртовує громаду.

Сьогодні, в умовах війни, будь-яка спортивна активність є джерелом гарного самопочуття та позитивних емоцій. Масовий спорт – це запорука здорової тілом і духом нації!

Численні міжнародні здобутки наших спортсменів дають ще один привід пишатися силою та незламністю українців. До речі, чимало нагород здобули і наші кобеляцькі спортсмени, які є взірцем для кожного з нас!

Сердечно дякую тренерам, педагогам, фахівцям сфери фізичної культури й спорту – усім, хто всупереч складнощам докладає зусиль для зміцнення та примноження славних спортивних традицій!

Разом – до нових перемог!

З повагою –

В.п.Кобеляцького міського голови-секретар міської ради                                                  Василь КІПТІЛИЙ