12.09.2024 15:40

На порядку денному земельні питання

bf57b123-17dd-4c34-9e90-b0fee809b245.jpg

У рамках підготовки до п’ятдесят третьої сесії міської ради відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку, яке провів Микола Андрієнко.

Порядок денний засідання включав понад сто питань, серед яких основними були:

• надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості);
  • затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок;
  • затвердження технічних документацій із землеустрою для розміщення та експлуатації додаткових будівель і споруд;
  • надання дозволів на розробки проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів електронних комунікацій;
  • надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння і випасання худоби;
  • надання дозволу на розробку технічної документації з нормативно грошової оцінки земель комунальної власності та інші.

Члени комісії детально обговорювали кожне питання. В результаті, 20 – було рекомендовано залишити на доопрацювання, а інші вирішили включити до проєкту порядку денного чергової сесії міської ради.

Крім того, комісія ухвалила рішення про створення робочої групи за участю юристів, землевпорядників та депутатів для вивчення питання розмежування земельних часток (паїв), які є невитребуваними, нерозподілених чи не успадкованими. Ця група має розглянути списки членів розпайованих КСП, землі яких належать до територіальної громади. Розгляду цього питання передували часті звернення орендодавців щодо оформлення у правовому полі та у подальшому використанні цих земельних ділянок.

Питання використання невитребуваних паїв буде розглянуте найближчим часом на засіданні профільної постійної комісії.

581e3bd2-6c8f-49b3-bb90-4052ac4f8bf2.jpg 59f08d33-c79a-4f56-b2d4-39ce261adf93.jpg c2bf3109-ad4b-43a2-90cc-c187a39f9155.jpg