06.09.2024 15:46

Головне із засідання виконкому

7704dbaf-cf94-4515-a975-400bb2783f89.jpg

Сьогодні, 6 вересня, відбулося чергове засідання Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, на якому було розглянуто низку важливих питань.

Перш за все, було затверджено мережу закладів освіти Кобеляцької міської ради на 2024-2025 навчальний рік, яка визначає структуру та діяльність освітніх установ у новому навчальному році.

Члени виконкому також погодили щомісячну батьківську плату за навчання учнів у дитячій музичній школі. Цим рішенням також передбачено звільнення від батьківської плати дітей-сиріт, дітей, які знаходяться під опікою, дітей з інвалідністю, дітей з багатодітних родин, дітей загиблих учасників АТО, загиблих Захисників і Захисниць, а також дітей, батьки яких є учасниками бойових дій.

Крім того, члени виконкому підтримали внесення змін до Положення про надання платних послуг комунальним закладом «Кобеляцький Центр культури і дозвілля». Зміни розширять можливість закладу отримувати кошти за послуги.

Важливим кроком стало підтримання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» жительці міста Кобеляки Людмилі Василенко, яка народила та виховала шістьох дітей. Дане клопотання буде направлено до Полтавської обласної військової адміністрації.

Були погоджені питання встановлення меморіальних дошок загиблим захисникам на території Світлогірського старостату. На фасаді приміщення Світлогірського ліцею буде встановлено пам’ятні дошки – Андрію Ярському, Руслану Перепелиці, Миколі Гордієнку, Віктору Демчуку, Віталію Хмарському та Сергію Матвієнку, які в різні часи здобували освіту у навчальному закладі. А на адміністративній будівлі Просяниківського сільського клубу – Олегу Гурову. Також меморіальні дошки будуть встановлені й на приміщенні сільського клубу в селі Лівобережна Сокілка – Олегу Рябцю, Андрію Михайлову та Руслану Таловирі, які є уродженцями цього села.

На засіданні також підтримали й питання взяття на облік безхазяйного майна та майна відумерлої спадщини, затвердили адресні номери та надали дозволи на встановлення тимчасових споруд для здійснення торгівлі у місті Кобеляки.

Члени виконкому погодили схеми благоустрою для облаштування місць тимчасового паркування легкових автомобілів та ухвалили рішення щодо надання дозволів на підключення до міської водопровідної мережі житлових будинків, та розглянули ряд інших питань.

Загалом цього дня порядок денний налічував близько вісімдесяти питань. Засідання пройшло в конструктивній атмосфері. Ухвалені рішення сприятимуть подальшому розвитку міста, наповненню бюджету та покращенню умов проживання його мешканців.

9b4210f7-54f8-451b-8b08-84b89a27762d.jpg 71c6967c-3018-4c8f-9765-9ea8730ecc67.jpg 447e3eee-3e17-482b-8a71-54b9c7fd56c9.jpg 11d68e15-cbb1-4d4f-a9a5-67a0b9998307.jpg