05.09.2024 15:09

Пандус для Олександра Ботюка

82ebc411-b94a-4889-96e9-8de98d9945df.jpg

Підтримка військовослужбовців та їхніх родин залишається одним із пріоритетів місцевої влади. Особливу увагу керівництво приділяє створенню комфортних умов для військових, які зазнали тяжких поранень і потребують додаткової допомоги.

Для забезпечення комфортного пересування жителя міста Кобеляки, колишнього військовослужбовця Олександра Ботюка, який втратив обидві кінцівки внаслідок бойових дій і тепер пересувається на інвалідному візку, працівники комунального підприємства «Водоканал Плюс» за кошти міського бюджету побудували пандус.

Ця ініціатива стала важливим етапом у підтримці наших поранених захисників, які потребують спеціальних умов для повернення до повсякденного життя. Завдяки пандусу, Олександр тепер має безперешкодний доступ до свого будинку, що значно полегшує його щоденні пересування, особливо з огляду на те, що будинок розташований на схилі з крутим спуском до вулиці.

Облаштування пандуса є вагомим кроком на шляху адаптації Олександра до нових умов життя.

e3adcd64-ac85-44f0-80a2-4fb84e30a226.jpg