05.09.2024 12:07

У рамках підготовки до засідання Виконавчого комітету

ae67cf74-4080-4089-b69d-5a5b062bd029.jpg

На черговому засіданні медичної комісії, яка діє при виконавчому комітеті Кобеляцької міської ради, було розглянуто 21 заяву на отримання матеріальної допомоги для мешканців громади на лікування. За результатами засідання, 16 заяв було погоджено, а 5 – відхилено через невідповідність поданих документів встановленому порядку.

Комісією погоджено виділення коштів з місцевого бюджету на загальну суму 152 тисячі гривень на проведення тяжких оперативних втручань, операцій для онкохворих, а також на проходження курсу хіміотерапії та лікування онкохворих осіб, що перебувають на диспансерному обліку.

Виділення коштів на вказані цілі буде розглянуто на черговій сесії Кобеляцької міської ради.

Надання фінансової допомоги здійснюється відповідно до Положення про порядок та умови надання матеріальної допомоги мешканцям Кобеляцької міської територіальної громади, затвердженого рішення виконавчого комітету Кобеляцької міської ради.