03.09.2024 16:13

Долучіться до опитування

68326f18-8a1f-458a-8ddd-ddb50fb70bde.webp

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні щодо оцінки потреб  надавачів послуг у сфері психічного здоров'я та психосоціальної підтримки у громаді. Дослідження проводиться в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?" з метою визначення актуальних проблем, прогалин та подальшої оптимізації й залучення необхідних ресурсів для створення якісних сервісів/послуг у громаді.

Ми гарантуємо конфіденційність. Всі дані збираються анонімно (запит на персональну інформацію відсутній).

Будь ласка, уважно прочитайте запитання  і варіанти відповідей, надані в опитувальнику та оберіть той варіант, який найбільш відповідає Вашій думці чи за потреби вкажіть свій. Дякуємо Вам за участь в опитуванні! Ваші відповіді дуже важливі для розбудови системи допомоги у сфері психічного здоров'я та психосоціальної підтримки